تبلیغات
همه چیز راجع به خودروها - کامیون جدید MAN با عملکرد بالا

همه چیز راجع به خودروها

میخواهیم بیشتر بدانیم

کامیون جدید MAN با عملکرد بالا
گل سرسبد محصولات MAN، اکنون یک کامیون و کشنده جدید سری D38 TGX است. کامیونی با عملکرد بالا که برای به چالش کشیدن سخت ترین عملیات حمل ونقل بار طراحی شده است.

گل سرسبد محصولات MAN، اکنون یک کامیون و کشنده جدید سری D38 TGX است. کامیونی با عملکرد بالا که برای به چالش کشیدن سخت ترین عملیات حمل ونقل بار طراحی شده است.
موتور و نیرومحرکه جدید این سری، از یک پیشرانه شش سیلندر دیزلی 15.2 لیتری با استاندارد یورو 6 شکل گرفته که به تازگی توسعه داده شده است. این موتور در سه نسخه با توان های 520، 560 و 640 اسب بخار ارائه می شود. هدف MAN تولید موتورهایی با قابلیت اطمینان بالا و در عین حال با بهره وری مناسب و مصرف سوخت کم بوده است.
استفاده از توربوشارژر دومرحله ای باعث می شود تا اوج گشتاور از دور 930 دور بر دقیقه در دسترس باشد. بنابراین چه در مدل های با محور کوتاه و چه مدل های با محور بلند، کشش در بالاترین سطح حتی در سرعت های پایین برقرار خواهد بود. گشتاور قابل توجه این خودرو باعث می شود در مسیرهای طولانی و بارهای سنگین، کارآمدی آن حفظ گردد. حداکثر گشتاور مدل 520 اسبی به 2500 نیوتن متر می رسد. در حالی که مدل 560 اسبی، 2700 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. خروجی گشتاور موتور سوم با توان 640 اسب بخار به 3000 نیوتن متر می رسد.
در نسل جدید کامیون های MAN از ویژگی های بروزی چون کروز کنترل تطبیقی، ناوبری ماهواره ای با نقشه های 3D، سیستم بهینه سازی مصرف سوخت در مسیرهای شیب دار، ترمز اضطراری EBA، رادار پیشگیری از برخورد از جلو، برنامه الکترونیکی ثبات و پایداری ESP و تجهیزاتی ازاین دست برخوردار است.
کابینهای مختلفی در مدل های XL، XXL و XLX با طیف گسترده ای از اکسل های قابل انتخاب برای شاسی و تریلر و با تعلیق شمش/بادی یا کاملاً بادی و امکان حمل وزن تا 41 تن و کشش تریلر به صورت ترن تا 250 تن از ویژگی های دیگر کامیون و کشنده های MAN سری TGX D38 می باشد.[ جمعه 21 شهریور 1393 ] [ 01:37 ب.ظ ] [ محمد محبی ]

[ نظرات() ]