تبلیغات
همه چیز راجع به خودروها - »» کاماروی 2016، کابوی خستگی ناپذیر

همه چیز راجع به خودروها

میخواهیم بیشتر بدانیم

»» کاماروی 2016، کابوی خستگی ناپذیر

شورولت کاماروی افسانه‌ای یک خودروی عضلانی واقعی و پر توان اما کاملاً مقرون به صرفه است. جاییکه برای خرید وایپر یا کوروت، ممکن است تردید داشته باشید، انتخابی چون کامارو می‌تواند کاملاً به نفع شما باشد. با این وجود اکنون فورد ماستنگ و داج چلنجر این ماشین را در تنگنا قرار داده‌اند. بنابراین در اواخر سال آینده نسل جدید کامارو به عنوان مدل 2016 معرفی خواهد شد تا همچنان تنور این رقابت را داغ نگه دارد.

2016 Chevy Camaro Rendered اولین کامارو در 29 سپتامبر سال 1966 روانه بازار شد و تاکنون پنج نسل از این اتومبیل قوی هیکل آمریکایی معرفی شده‌اند. آخرین نسل این خودرو از سال 2010 تاکنون در حال تاخت و تاز است و باید در سال 2016 با نسل ششم خود، جایگزین گردد.

طراحی کامارو تفاوت‌های زیادی با شورولت کوروت دارد. این خودرو بیشتر از زبان طراحی سایر مدل‌های خیابانی این کمپانی پیروی می‌کند. با توجه به استقبالی که از خودروهای عضلانی شده است بعید به نظر می‌رسد که طراحی آن شباهتی با خودروهای اسپرت با طراحی ظریف و ایتالیایی بیابد. تصویری که از این خودرو می‌بینید، مطابق اطلاعاتی است که سایت Carscoop را به چنین ایده‌ای رسانده است.

نسل آینده کامارو می‌تواند از موتور 3.6 لیتری شش سیلندر یا هشت سیلندر 6.2 لیتری با توربوی دوقلو و یا حتی موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربو سود ببرد. بنابراین احتمال استفاده از موتور 7.0 لیتری مشابه مدل Z/28 مدل 2014 کم می‌شود. پلتفرم خودرو نیز تغییر کرده و از ساختاری مشترک با کادیلاک ATS استفاده خواهد شد. انتظار می‌رود تغییرات روی بسته‌های سخت افزاری و نرم افزاری پیشرانه باعث بهبود در راندمان و مصرف سوخت شود.
Chevrolet Camaro History


[ جمعه 21 آذر 1393 ] [ 12:42 ب.ظ ] [ محمد محبی ]

[ نظرات() ]