تبلیغات
همه چیز راجع به خودروها - »» قیمت‌های جدید شورولت کلرادو و جی‌ام‌سی کانیون مدل ۲۰۱۵

همه چیز راجع به خودروها

میخواهیم بیشتر بدانیم

»» قیمت‌های جدید شورولت کلرادو و جی‌ام‌سی کانیون مدل ۲۰۱۵
خب همونطور که قولشو داده بودم راجع اون 17 تا تاپ سال مطلب میزارم اینم از اولیش امیدوارم بپسندین :

شورولت کلرادو مدل ۲۰۱۵ وقتی در پاییز امسال به بازار می‌آید تمام رقبایش در بین پیکاپ‌های متوسط را غافلگیر خواهد کرد. شروع قیمت این خودرو همراه با هزینه تحویل، ۲۰ هزار و ۹۹۵ دلار است که برای مدلی با موتور ۲/۵ لیتری چهار سیلندر و گیربکس استاندارد ۶ دنده دستی پرداخت می‌شود. مدل همسان کلرادو، یعنی جی‌ام‌سی کانیون ۲۰۱۵ نیز با کمی تجهیزات بیشتر، دارای شروع قیمتی برابر با ۲۱۸۸۰ دلار است.

Chevrolet Colorado z71 2015
امکانات استاندارد برای تریم پایه شورولت کلرادو مدل ۲۰۱۵ شاملم مواردی مانند دوربین نمای عقب و درعقب قفل‌شونده می‌شوند. جی‌ام‌سی کانیون با ۸۸۵ دلار قیمت اضافه، دارای تجهیزات استاندارد اضافه‌تری چون صندلی راننده هوشمند، چرخ‌های ۱۶ اینچی آلومینیومی، طراحی روشنایی LED و سپر عقب کرنر-استپ (CornerStep) است.

Chevrolet Colorado z71 2015 Interior
هر دوی این مبالغ به راحتی با رقبایی مانند نیسان فرونتیر ۲۰۱۴ (۲۱۳۷۰ دلار) و تویوتا تاکومای ۲۰۱۴ (۲۱۵۰۰ دلار) قابل‌مقایسه هستند. در همین حال، مدلی مانند نیسان فرونتیر به صورت استاندارد با یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک عرضه می‌شود و این در حالی است که کلرادو از گیربکس استاندارد ۶ دنده دستی استفاده می‌کند. شورولت هنوز قیمت‌گذاری کاملی ارائه نکرده، ولی انتظار می‌رود که استفاده از گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته به اندازه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار خرج داشته باشد.

Chevrolet Colorado z71 2015
این قیمت اولیه کم، به طور قابل‌ملاحظه‌ای از پیکاپ‌های با کابین فشرده‌ی شورولت سیلورادو (۳۰۶۹۵ دلار) و جی‌ام‌سی سیه‌را (۳۱۱۹۵ دلار) ارزان‌تر است و این موضوع نشان می‌دهد که جنرال‌موتورز در زمینه انتقادهایی که در مورد نزدیکی قیمت پیکاپ‌های متوسط به پیکاپ‌های فول‌سایزش می‌شد، تلاش زیادی را به خرج داده است. شورولت کلرادو و جی‌ام‌سی کانیون مدل ۲۰۱۵ در دو نسخه کابین فشرده و جادار و با دو طول بارگیر مختلف ۵ و ۶ فوتی در دسترس قرار خواهند گرفت. موتور استاندارد ۲/۵ لیتری چهار سیلندر دارای قدرتی برابر ۲۰۰ اسب‌بخار است و گشتاوری برابر ۲۵۹ نیوتن‌متر تولید خواهد کرد. همین‌طور گزینه موتور ۳/۶ لیتری V-6 نیز وجود دارد که با سیستم گیربکس ۶ دنده اتوماتیک همراه شده و با هزینه اضافی در حدود هزار دلار، قدرتی برابر ۳۰۵ اسب‌بخار و گشتاوری برابر ۳۶۵ نیوتن‌متر خواهد داشت.

2015 Chevrolet Colorado
هر دو موتور به صورت استاندارد با دیفرانسیل عقب ارائه می شوند و دیفرانسیل چهارچرخ متحرک به صورت یک آپشن خواهد بود. ماکزیمم یدک‌کشی ۳۱۷۵ کیلوگرمی در شورولت کلرادوی ۲۰۱۵ و جی‌ام‌سی کانیون مستلزم استفاده از پکیج «یدک‌کشی» خواهد بود که تنها می‌تواند به مدل‌های دارای V-6 اضافه شود. همچنین قرار است در سال آینده یک موتور ۲/۸ لیتری چهار سیلندر توربودیزل به لیست پیشرانه‌های شورولت‌ کلرادو مدل ۲۰۱۵ اضافه شود.

2015 GMC Canyon
سه سطح تریم برای شورولت کلرادوی ۲۰۱۵ درنظر گرفته شده است؛ تریم پایه «ورک تراک»، مدل ارتقا یافته LT و مدل با جهت‌گیری خارج از جاده Z71. جی‌ام‌سی کانیون نیز شرایطی مشابه در خط تولید دارد و دارای تریم‌های SLE و SLT است. با اینکه قیمت‌گذاری کامل این مدل‌ها در آینده ارائه خواهد شد، ولی جنرال‌موتور از هم‌اکنون قیمت برخی از نمونه‌های محبوب را برای خریداران اعلام کرده است. به عنوان مثال، یک کلرادو LT با کابین جادار، بارگیر کوتاه و دیفرانسیل دو چرخ متحرک قیمتی برابر ۲۷ هزار و ۹۸۵ دلار دارد و یک کلرادو Z71 با کابین جادار، بارگیر کوتاه و دیفرانسیل چهار چرخ متحرک ۳۴۹۹۰ دلار قیمت خواهد داشت. برای کانیون، یک مدل کانیون SLE با بارگیر کوتاه، کابین فشرده و دیفرانسیل عقب معرفی ده که قیمتش برابر ۲۷۵۲۰ دلار است. همچنین کانیون SLT با بارگیر کوتاه، کابین جادار و دیفرانسیل چهار چرخ متحرک قیمتی برابر ۳۷ هزار و ۸۷۵ دلار خواهد داشت و دارای امکاناتی چون طرح چرم، کنترل اتوماتیک هوا، چرخ‌های آلومینیومی و استارت از راه دور است.[ یکشنبه 16 آذر 1393 ] [ 08:48 ب.ظ ] [ محمد محبی ]

[ نظرات() ]